Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mappák megnyitásánál, ha 2x...

Mappák megnyitásánál, ha 2x kattolok akk a keresést adja ki, nem a mappát nyitja meg. Vmit elállítottam és nem tudom vissza csinálni, hogy lehetne?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 20:27
 1/6 A kérdező kommentje:
jobb gombbal kitudom választani a megnyitást, de persze akkor is vissza kellene vhogy állítani..
2010. ápr. 14. 20:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Vírusod van kiscsillag.
2010. ápr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
igen valószínűleg vírus, vagy a virusirtód leirtott egy rendszerfájlt(sajnos igen gyakori baleset)ezért nem müködik rendesen.
2010. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az avast 5 antivir nem talált semmit vírust, pedig átnéztem vele az egész gépet..
2010. ápr. 16. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Ő nevezd át vmi olyanra hoyg xyz.dir

az xyz a mappa neve

és társítsde az exploere.exe hez majd nevezd vissza és ha engedi akk megint társítsd ennyit tok meg vannak az ún. fájlkezelők pl totalcmd vagy freecmd nem kötelező windwos explorer

2010. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyrészt mappát nem tudok társítani, csak fájlokat, másrészt megtudom nyitni a mappa tartalmát, ha rámegyek jobb gombbal a helyi menüjére és kiválasztom a megnyitást, ami felülről a második, első helyen és kiemelve a keresés szó áll, de ezt fentebb is leírtam. Tehát nem az a probléma, hogy sehogy sem tudok hozzáférni a dolgaimhoz, egyszerűen csak szeretném visszaállítani, hogy dupla kattintással a mappát nyissa meg és ne a keresést adja be.
2010. ápr. 17. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!