Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S! Csináltam egy honlapo...

S. O. S! Csináltam egy honlapot hupont.hu-n, lényeg annyi az egészben, hogy több hónapos kemény munkám után törölték, és írtam nekik válasz email-t, de semmi, van neki más elérhetősége is?

Figyelt kérdés
Nagyon fontós lenne, több hónapos munkám bánja, és még csak nem is szóltak, hogy törölni fogják, vagy hogy miért is törölték, nem ajánlom senkinek. Ezért felszeretném hívni öket, vagy van más ötletetk is, hogy mit tudnék tenni, hogy visszakapjam a honlapom?
2010. ápr. 14. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ötletem nincs, de javaslatom van legközelebbre:

Mindig tárold a készített honlapot a saját gépen, az adatbázisról (ha van és lehetséges) készíts másolatot. Így még ha van is valami az adott webtárhellyel, rögtön átrakhatod egy másikra.

2010. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem először olvasd át a szerződést (amit mindig leokézunk, de sosem olvasunk el)!


A honlapok tárolói rád hárítják a felelősséget a tartalomért, de bizonyos esetekben beavatkoznak. Nézd meg, hogy nem szegtél-e meg szabályt. Nem tettél-e fel törvénysértő tartalmat, nincsenek-e rejtett fájljaid, nincs-e tiltott link stb.


Az előttem íróval egyetértek abban, hogy egy weblap fejlesztője kell, hogy otthon tartson egy példányt a legutóbbi állapotból, vagy akár a korábbiakból is. Nem lehet tudni, hogy mikor melyikhez kell visszatérni.

Remélem segítettem...

2010. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!