Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem ismeri fel a gépem...

Miért nem ismeri fel a gépem a microSD kártyámat? Honnan tom hogy SDHC?

Figyelt kérdés

Ma vettem a media marktba (3000 Ft, sandisk, 4GB) utánanéztem és ezeket a problémákat találtam: valami firmware probléma meg hogy nem tudja olvasni a gépem az SDHC-t


Nah szal nekem a gépemhez van beépített SD olvasó ami működik normálisan, ma viszont kaptam egy új SD kártyát a telóba, (így nemkell bluetooth az összeköttetéshez) és amikor az adapterrel bedugtam a gépbe semmit sem észlelt, viszont a fényképezőm olvasta, képet is tudott rá készíteni, szóval gondoltam hogy akkor összekötöm a fényképezőgépet a sz.géppel hogy majd ezen keresztül töltöm fel az anyagot, de a Windows még csak azt sem engedi hogy egy mappát hozzak létre, másolni sem tudok rá csak képeket, de ezeket kiterjesztés nélkül engedélyezi csak másolni.


A mem.kártya elejére rávan irva hogy microSDtm

és microSDHC tm... szal tökéletesen nemértem hogy most mit csináljak :S:S


2010. ápr. 13. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A 4 giga mar sdhc SDHC=Secure Digital High Capacity, kartyaolvasoval van gond az nem tudja kezelni 2 gigasnal nagyobb kartyakat vegyel egy olvasot vagy hasznald a fenykepezogepet kabellel ennyi a megoldas! (kartyaolvasot olcson lehet venni ami tudja kezleni 2500 korul mar van!
2010. ápr. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, bocs nem fenykepzeogeprol volt szo, de a lenyeg ugyanaz akkor a telefont kabellel! (kulso kartyaolvasot azert javaslom mert a kartyak ma mar szinte mind HC -s jelzesuek)
2010. ápr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!