Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon minden nap 3-4...

Facebookon minden nap 3-4 fake profil is bejelöl. Mit tehetek ez ellen? Ez miért van?

Figyelt kérdés
Van amikor még több. Ilyenek , hogy Hasha Amaya, Christine Loang és még sorolhatnám. Mindnek 1-2 ismerőse van, és látni a képén hogy lopott. Mit tehetnék ez ellen? Már zavar nagyon :)
2016. jún. 27. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Ne használj facebookot. A facebook öl, butít, nyomorba dönt.
2016. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lajos54 ***** válasza:

Az ilyen és hasonló beállításokat mind meg lehet találni a facebook súgóban. Ha már használod, vegyél annyi fáradságot, hogy átolvasgatod a tudnivalókat!

"Ki jelölhet téged ismerősnek?

Ez a beállítás átkerült az ismerősnek jelölések mellé. Kattints a a lap tetején a

Ismerős ikon

ra, majd kattints a jobb felső sarokban a Beállítások hivatkozásra. Megjegyzés: Ezt a beállítást az adatvédelmi hivatkozások között a „Ki jelölhet engem ismerősnek?” ponttal is elérheted."

2016. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 na mesélj

kérdező: ignoráld

2016. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lajos54 ***** válasza:

Valamikor réges-régen volt egy magyar nyelv tanárom. Az ő mondása volt: "Ha egy idegen szónak, kifejezésnek van magyar megfelelője, akkor ne használjunk indokolatlanul idegen szavakat. Főleg, hogy sokan esetleg nem is értik, mit akarunk velük közölni"


Azóta nem vagyok eléggé művelt idegen szavakban, de segített a Google... :)

2016. jún. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-ből 1 válasz válaszolt normálisan a kérdésemre, neki köszi, de a többiek nem tudom egyáltalán minek írkálnak a kérdésem alá.
2016. jún. 27. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!