Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kékhalál utáni folytonos...

Kékhalál utáni folytonos lefagyás?

Figyelt kérdés

Tegnap a gépem bekapott egy kékhalált FAULTY_HARDWARE_CORRUPTED_PAGE hibakóddal. Ezek után ma egész nap folyton lefagyott egy vágóprogram a Camtasia Studio a gépemen amivel vágni próbáltam. Már 10 hónapja használom a programot, sokszor fagyott már le, de ilyen szinten még soha. Mivel a hibakód a hibás hardwarere utal ezért azt gondoltam hogy az a meghajtó a hibás amin a videó van (F) ezért áthelyeztem a D-re a videót, cseréltem a forrását a Clip Binben, ezek után ugyan úgy lefagyott. Azt nem tudom ezek után, hogy most akkor mi is a hibás... Az alaplap? A processzor? vagy mi?

SZERINTEM a mai lefagyássorozat a tegnapi kékhalállal köthető össze... Mit csináljak hogy megoldódjon a probléma? Vigyem el szervizbe hátha ott tudnak segíteni? A válaszokat előre is köszönöm...



HARDWARE INFORMÁCIÓK:

Processzor: i5-3340 3.10GHz

RAM: 8GB

64bit CPU, Windows

Gigabite GTX 650

500 Gb HDD (C, D), 1 TB külső HDD (F)


Eredetileg Windows 7-tel kaptuk 2014 nyarán (feltételezhetően tört), Windows 10-re frissítettem 2015 december 31-én.



2016. jún. 25. 21:26
 1/5 CspCsj ***** válasza:

Ellenőrizd a merevlemez kondícióját, pl.: [link]

Memóriatesztet is csinálj, pl.: [link]

2016. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

FRISSÍTÉS:

az 1. válaszolónak köszönöm, teszteltem a HDD-t és a RAMot is, egyikkel sincs gond, nem tudom hogy mivel van akkor a gond? az alaplappal lehet?

2016. jún. 26. 16:25
 3/5 CspCsj ***** válasza:
Win10 esetén többször a nem teljesen kompatibilis driver is okozhatja. Próbáld az alaplapgyártó weboldaláról letölteni és telepíteni az összeset, illetve a videokártyához is próbálj újabbat (vagy éppen régebbit) találni: [link]
2016. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Regisztrálj és kérdezz rá itt. Tudnak segíteni.

[link]

2016. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom pár hónaponta egyszer előjön a kékhalál és ennyi. Most újra telepítettem remélem jó lesz. nekem az sfc/scannow parancsnál talált korrupt fájlokat ellenőrizd te is.
2016. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!