Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen tulajdonságok fontosak,...

Milyen tulajdonságok fontosak, ha cs:go-val szeretnék játszani?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy laptopot amin jól megy a CS:GO, de kicsit sem értek a gépekhez, fogalmam sincs hogy egyáltalán mi befolyásolja :( Mi az amire figyelnem kell, és mi számít jónak?

Olyan 150 ezerből kijön egyáltalán egy ilyen laptop?

Minden válasz jól jöhet, köszi! :) 18l



2016. jún. 25. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Helytálló az önértékelés, tényleg nem értesz a gépekhez. :)

Laptopot játékra NE !! Értem én , hogy mobilitás, meg mit tudom én, de ha játszani akarsz akkor egy PC-t válassz !

2016. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ilyesmire nincs lehetőségem, és láttam már olyan laptopot amin elment. Persze én is jobban örülnék neki, de laptopot mindenképp szeretnék, így gondoltam hasznosat a kellemessel :)

De természetesen köszönöm a válaszod, ment a zöld kéz!

2016. jún. 25. 15:41
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Az előző azt mondta ne laptopot hanem pc-t, én azt mondom NE pc-t és seemit se! Fiatal vagy, bulizz, szórakozz, társalogj, ne a szobában CS-zd végig a nyarat és a fiatalkorod :D na ez volt a kötelező ;)


[link]

ez egy jó gép, cs:go-t simán elviszi, ha még érdekel pár tanács vagy link irj privátot.

2016. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2016. jún. 25. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:

PC = Personal Computer = Laptop = Notebook = Desktop = ...


Laptopot komoly használatra (munka, iskola, játék) 2-300e Ft alatt nem nagyon szoktam ajánlani. Ha valaki hosszútávra akar venni akkor meg kell fizetni, az ennél olcsóbbak vagy nem elég jók (pl.: régebbi hardver) vagy minőségben rosszak (pl.: kínai másolt/hibás hardver).


Ha a fő cél az hogy CSGO fusson rajta akkor lehet a fenn említett árnál olcsóbb, mert kicsi az igénye, de akkor ne várd majd el tőle, hogy egy Witcher is fusson rajta szépen.

Az előző által linkelt gép U processzoros ami gyengébb fajta, és egy megint viszonylag gyenge 920M-es videokártya van benne, én játékra nem ajánlanám, csak ha 150e Ft nagyon szigorú.

Kis plusz pénzzel lényegesen jobb gép jön ki.

[link]

950M és H-s processzor (4200 mindkettő)

Egyetlen hátránya ennek hogy nincs rajta Oprendszer így azt vagy venni vagy meglévőt kell rárakni.

Ha van oprendszer akkor 180e ha nincs akkor az még rájön erre az árra.

2016. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ilyen féléket vennék cs go-ra mivel szükséges és jó is ha stabil 140 -150 fps legaláb van ! és oda bízony jól is jön egy ilyen :

[link]


[link]


[link]

no ez meg simán meg éri az árát mert elég sok játékhoz elég !

2016. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj kedves előző de nem tudom milyen képességeid vannak, de minek 140 fps? az hülyeség, azt senki sem látja, a 144Hz es gamer monitor is csak pénzkidobás. 60 fps bőven elég mindenre.
2016. jún. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. jún. 25. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!