Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépem magától újraind...

A számítógépem magától újraindul. Mértvan ez?

Figyelt kérdés
olyan idegesítő pl épp netezek és akkor hirtelen újraindul
2010. ápr. 13. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Tegnap amikor felnéztem az égre, belesütött a nap a szemembe. Miért van ez? Nagyon idegesítő.


Esetleg egy kicsit több infót, plz... ez alapján hardveres vagy pedig szoftveres a hiba, én amondó vagyok.

2010. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott, ilyenkor véletlen megrúgom a Reset gombot:S
2010. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Áramellátási gond, túlmelegedés (esetleg), vírus, regisztrálatlan Win7 (azt hiszem az is valami ilyesmit csinál, de ebben nem vagyok biztos)
2010. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sok választ felsoroltak itt előttem ami előfordulhat, de a legvalószínűbb az az lehet hogy a tápegységed ami a gépben van haldoklik, és nem képes normálisan ellátni a pc-det árammal. Megoldás ha értesz hozzá akkor nézd meg hogy hanyas(350W, 400W, stb) kell bele, és egy új vétele és beszerelése megoldhatja a problémádat. Elvileg úgy tudom hogy 300W már nincs a gyártószalagon, szóval reméljük hogy nem ilyen van benne mert akkor átalakítással lehet újat beletenni
2010. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mostmár megvan azvolt a gond h zárlatos volt a konektor és

kattogott meg minden de már megoldottam

azért köszi a válaszokat:)

2010. ápr. 23. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!