Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az mitől van, hogy a facebook...

Az mitől van, hogy a facebook folyamatosan kidob valakit a "Kit ismerhetek"-ben (van, hogy fél éven egy éven keresztül is)?

Figyelt kérdés

Az oké, hogy vannak közös ismerőseink, de nem olyan sok, mással több is van, mégsem szerepel a lehetséges ismerősök között.

Másrészt, ha nekem kidoja őt, akkor lehet én is szerepelek az ő listájában?



2016. jún. 19. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A rendszer látja, hogy állandóan kukkolod az adatlapját, és emiatt prioritást ad neki.
2016. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hozzátenni, hogy soha nem néztem meg az illetőt. Szóval nem értem miért vannak egyesek állandóan a listámban, ha még csak rájuk sem mentem.
2016. jún. 20. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
nem függ össze azzal,hogy nézegeti valaki adatlapját vagy sem :D
2016. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor mitől függ? Olvastam még olyat, hogy esetleg, akikkel sokszor járunk egy környéken azokat is kidobja. (Mivel be lehet jelölgetni, hogy ki hol jár, főleg, ha a mobilján állandóan be van jelentkezve, akkor azt asszem érzékeli a rendszer.)
2016. jún. 21. 21:28
 5/6 anonim válasza:
Nézi az adatlapodat valszeg. (ilyet én is tapasztaltam, és tuti nézte, mert egy ősrégi exem)
2016. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...lehet...de miért nézné annyira, ha nem is ismer? Meg tényleg vannak arcok, akik már őskövületek ott...van, aki már egy éve ott van a listámban legalább, már unom a látványát is. Meg azért nem értem, miért dobja ki a face, mert, ha ennyi ideje nem jelöljük egymást, akkor felesleges. Akkor már inkább kiadhatna másokat, akiket lehet, hogy ismerek.
2016. jún. 29. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!