Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol keressem az ikonokat?

Hol keressem az ikonokat?

Figyelt kérdés

A TÁLCÁN az óra mellet vannak ikonok, közöttük vannak olyanok, melyek hol fel,-hol eltünnek.Majd vissza, meg ismét eltünnek.A logikát nem értem.És TE?

A START mellet is volt négy, amik közül egyet rendszeresen használtam.Néhány napja mind a négy szőrén szálán eltünt.Ki nem töröltem!


2010. ápr. 12. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Jobb egérgomb a tálca egy üres részére tulajdonságok/gyorsindítók megjelenítése

Illetve jobb egérgomb, ha a tálca zárolása be van jelölve, vedd ki a pipát, és az ikonok helyét vedd nagyobbra (egy függőleges vonalat kell balrább húzni), illetve ott ki is lehet "nyitni" az ikonokat egy << jellel, ha jól emlékszem.

2010. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A javasolt megoldás nem sikerült.

Az eltüntek nem kerültek meg.Sem az egyik,sem a másik variációval. Ebben az ablakban lévő módositási lehetőségek nem befolyásolták az ikonok eltünését,mert itt egyáltalán nem is jártam.

2010. ápr. 12. 20:35
 3/10 anonim ***** válasza:

A Start menüre jobb klikk, Tulajdonságok, Tálca fül, Értesítési terület Testreszabása

[link]


A nem aktív ikonok - [link]

2010. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
11:49 Biztam abban, hogy részletes válaszoddal sikerül elővarázsolni a keresett ikonokat.Nem igy történt.Tulajdon képpen a Media Player Classic (Talán ismered az ablakát: egy szines, benne 3,2,1 megjelenitéssel)hiányzik nagyon. Erről tudtam elérni az Austral Big Country rádiót.Az ikon eltünése óta nem tudom hallgatni.
2010. ápr. 17. 14:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismerem :)


A 'C' meghajtó 'Program fájlok' mappájába megtalálod a mappáját, és abban az .exe fájlra jobb egérgombbal kattintva, Küldés - Asztal(parancsikon létrehozása) megjelenik a parancsikon az asztalon, amit akár az egérrel húzva betehetsz a gyorsindításba.


A bűnös: a windows 'A nem aktív ikonok elrejtése' opció

Tálcán jobb klikk>Tulajdonságok>Tálca(fül fönt)>Nem aktiv ikonok elrejtése

itt be tudod állítani melyik ikon legyen mindig látható

[link]


Ha nem találod mert esetleg törölted, akkor innen letöltheted : [link]

telepíteni nem kell, csak winrar-al kibontod, és a mpc-hc.exe kattintva indíthatod.


üdv, remélem sikerül

2010. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

21:04 SIKERÜLT

és KÖSZÖNÖM!

Nagyon nehezen találtam meg.Nekem ez a változat kell, mert innen tudom megnyitni az Ausztrál rádió Big Country-ját.A másik - amit letöltésre ajánlottál - a "home"-t már tegnap kinomban letöltöttem, de abba nincs meg ez a lehetőség.

Viszont az a gondom, hogy az ikont nem tudom a "START" mellé - a tálcára - tenni.Hiába húzom, nem marad ott.A megnyitás miatt lenne jó, ha ott lenne.(Az asztal nem mindig szabad, meg ott két katt. itt pedig állandóan elérhető és egy katt.) Még ebben kérem segitségedet.(Meg a jövőben még egyebekben?)

A "képfeltöltés"-nél szerverhibát irnak ki, emiatt nem tudom elküldeni a fentebb igért ablakot, de pótolom.

Mégegyszer kösz.

2010. ápr. 18. 22:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Elöször is kattints a tálca üres helyére és a 'Tálca zárolása'-t old fel (vedd ki a pipát)

[link]

A jobb egérgombbal kattints egyet a Tálcán, majd a megjelenő menüből a Tulajdonságok menüpontot választva az ekkor előugró ablakon jelöld be 'A gyorsindítás megjelenítése' lehetőséget, majd kattints az Ok gombra.

A gyorsindítás méretét (hosszát) az egérrel húzva tudod növelni.

Az asztalon levő MediaPlayer parancsikont az egérel megfogva húzd ide, a gyorsindításba.

Végezetül ne felejtsd a tálcát zárolni, jobb klikk a tálca üres pontján és a 'Tálca zárolása'-t pipáld.

[link]


Ezt a "képfeltöltés" nem értem, de ha a képet szeretnél feltölteni akkor vagy ezt használd:

[link]

vagy ide

[link]

mert a képfeltöltés nagyon gyenge oldal.


ui. belehallgatam Australias Big Country Radio-ba, egész jó, tetszik

2010. ápr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Újabb siker!

Az eltünt ikon visszakerült a TE SEGÍTSÉGEDDEL, most már ezt is tudom a "Gyorsinditás eszküztára ez a hely.Megjegyeztem!

Nem bóknak szánom, csak jóleső érzés, hogy egy kezdő - mint én - is kap olyan választ a kérdésére, amin ha figyelmesen végigmegy, szinte eltéveszteni sem lehet.Nem is beszélve a beillesztett - a témához kapcsolódó - linkekről.

Ami a "kepfeltoltes"-t illeti.Én ezt használom, még eddig nem volt vele különösebb bajom, de az este, sőt még ezekben a percekben is szoftver problémára utaló megjegyzést látok.

Az alábbi linket a másodikként javasolttal tettem ide. Ez tud magyarul.( Én meg csak ezt töröm!)

Szóval mégegyszer:KÖSZÖNÖM

(Kár, hogy a prividet a válaszodnál nem tünteted fel, mert adott esetben azon keresztül kérnék segitséget, mert bizony elő- elő fordulhat hasonló eset és nem minden esetben akad a kérdésemre hasonló karakterű válaszoló)

Üdv.

---tamás---


[link]

2010. ápr. 19. 08:10
 9/10 anonim ***** válasza:

A telepített programjaidat a 'Start' menü - 'Minden program' is megtalálod [link]

és innen is indíthatod ill. jobb klikk és küldheted az asztalra parancsikonként.


A Australias Big Country Radio honlapján [link] a Live Program-ra [link] graphics/FM88_LiveBanner.jpg kattintva tudod hallgatásra megnyítni.



Üzenetet (mailt) a 'Privát e-mail a válasz írójának'-ra kattintva tudsz küldeni (bekapcsoltam)


Üdv

2010. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Amikor eltünt a MP Classic-om,legelőször a "Mindenprogram "-ban kerestem.2x is átnéztem minden zegét zugát, de nem találtam.Korábban pedig ott volt.Hála Neked.Megvan!

A Countryval az a gondom:egyébként a "Kedvencek" közé van telepitve és innen inditottam nagyon sokáin.Majd valami miatt megmakacsolta magát, a MP-ig eljutottam, de a pufferelés leállt.Mint ahogy az általad küldött linknél is. Vagyis a honlap,ott pedig a "LIVE" és igy néz ki. Tehát nem indul.Korábban pedig nagyon gyorsan felpufferolt és szólt a country.Nagyon szeretem hallgatni.Amig ezzel gondom volt a "NIXA"-t hallgattam.

[link]

Amikor pedig ezt bezárom - jobbra fönt az x-el - a következő tájékoztató fogad:

[link]

Innen aztán sehova nem tudtam menni.

Egy ismerősömnek elmondtam az esetet és Ő rakta a MPClassic-ra.Innen indul.

A prividet köszi, majd csak "vészhelyzetben" használom.Lehet,hogy hamarosan az animált képek használata kapcsán

Üdv:

tamás

2010. ápr. 20. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!