Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Behalt a gépem!? Most ilyenkor...

Behalt a gépem!? Most ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Ma,mikor néztem filmet a gépen,egyszer csak kikapcsolt.

Nem tudom bekapcsolni,mert egyszerűen olyan,mintha nem lenne bedugva.Nem reagál semmire.

Szétszedtem,kipucoltam,de még így se műkszik.Most ilyenkor mit kell csinálni?

Szerelőhöz egyenlőre nem tudom vinni.


2010. ápr. 12. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha abszolút semmit nem csinál, és tuti jól össze van rakva, akkor vagy a táp vagy az alaplap halt meg (valószínűleg a táp). A legegyszerűbb havertól kölcsönkérni egy tápot, és kipróbálni.
2010. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy egy vírus belekontárkodott a BIOS -ba.Az alaplapon kell lenni két kiálló pöcöknek, a jobb alsó sarokban.Benyomod (persze ha tényleg ki van húzva a gép!), nem kell erősen, csak legyen.Legalábbis GIGABYTE alaplapoknál így van.

[link]

A képen a BAl alsó sarokban van, de ugye elforgatva van a gépekben.Ott van a fekete hosszúkás [IDE vagy Floppy] foglalat alatt az a fehérség.Megpiszkálod.Lehet h nincs más alaplapoknál így, de meg lehet nézni.Ja és még1szer mondom! Húzd előtte ki a gépet!

2010. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.(:

a TÁP-ommal volt gond.De már vettem újat.:D

2010. ápr. 20. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!