Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Orion 5.1-es hangfalszett....

Orion 5.1-es hangfalszett. (Lent)?

Figyelt kérdés

Vettem 1 Orion 5.1-es hangfalszettet.

Melyik hangfalszettről van szó?

Erről: [link]

Pontosabban itt 1 részletes tájékoztató, útmutató:

[link]

Bekötöttem a(z) 5 hangfalt a mélyládába.

nekem a régi hangfalomnak volt kábelével kötöttem össze a mélyládát a számítógéppel, és így tudom halgatni 2.1-ben. Szeretném hallgatni 5.1-ben, úgye bár még jelen pillanatban csak 2.1-ben szól, mert még 5.1-el nincs össze kötve. 3 db kábelt kaptam hozzá, gondolom a dvd lejátszóhoz, csak nekem számítógéphez kell. A rendes hangszoró kábelt amely zöld vége csatlakozik a géphez, piros/fehér R/L-ben a mélyládához. akkor nekem kellene venni még kb: 2-3 ilyen kábelt, és csatlakoztatni a többi bemenetet is a géphez? tudom, hogy a gépen át kell állítani 5.1-be már átálítottam.


2010. ápr. 11. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
havernak is ilyen cucca van, elég jól szól, lehet ordíttattni, 3 kábelt dugsz be a gépbe, venned kell még igen
2010. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!