Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem érzékeli az Asus (androido...

Nem érzékeli az Asus (androidos) tabletem az érintést a lenti vonalon (home, vissza)?

Figyelt kérdés

Tegnap még működött, ma már hiába nyomom ott alul tudjátok azokat amikkel vissza lehet menni vagy a menüt lehet megnyitni(a kis házikó). Ez furcsa, mert az egész képernyő (kivéve az a lenti vonal) működik ha rámegyek valamire, csak ez itt alul nem. Mi történhetett? Mit csináljak? (Nagyon idegesítő hogy rámegyek valamire és nem tudok visszalépni mert nem érzékeli, ezért mindig újra kell indítsam hogy kilépjen) Reseteltem már az egészet, de még így sem jó.

Szervízben mennyiért csinálnák meg? De mégis mi lehet a hiba, tegnap még tökéletesen ment, és tuti nem nyomódhatott be a képernyő sem mert az asztalomon pihent. Nem töltöttem le semmit, és csak az instagramot használtam rajta tegnap óta..


2016. jún. 4. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem alul azon a sávon tönkrement az "érzékelés".
2016. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!