Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes manapság...

Szerintetek érdemes manapság ps4/xbox one játektermet nyitni?

Figyelt kérdés
Családom tulajdonában van egy régi kis fagyizó ami régóta veszteséges.Gondoltam átalakitanám játékteremmé, de nemtudom mekkora igény lenne rá manapság mikor mindenki otthol játszhat saját pcn-konzolon. Mivel picike a helység kb csak 4gép férne be.

2016. jún. 3. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mar vagy 10 eve nem eri meg...
2016. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
esetleg mozgó termnek lenne jövője? :D Ha mondjuk beépiteném a gépeket egy furgonba és járnék falunapra, vagy mittomén:D
2016. jún. 3. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Venned kell gépeket. Játékokat, amiket ráadásul nem a hagyományos felhasználói licensszel futtathatod, hanem igazából fogalmam sincs hogyan. Készíts felmérést hogy milyen korosztályból hányan, milyen játékokra, mennyiért mennènek be, majd abból csinálj egy üzleti tervet. Ha befuccsol, legrosszabb esetben írsz belőle egy szakdolgozatot! ;)
2016. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Falunap lol... Nem tudom hol laksz de mar a falusiak is megalljak a jelyuket a gamer piacon.

Kamaszkorom egyik fenypontja az ilyen termek, legalabb 1000orat toltottem ott, jo moka volt, de most szinte mindenkinek van netje es fokepp orrba szajba torrenteznek, aki meg hajlando penzt adni a jatekokert annak van mar otthon hozza valamilyen platformja.

Anno nekem is volt ilyen otletem de mar nincs igeny ra sajnos.

2016. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!