Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopra tettem egy csomó...

Laptopra tettem egy csomó képet és videót micro sd kártyáról. Nem találom a videókat?

Figyelt kérdés
Tehát a kártyáról kivágással helyeztem a laptopra a fájlokat. Minden megvan az adott mappában, kivéve a videókat. Sehol sem találom. Windows 8.
2016. jún. 2. 23:25
 1/4 Lajos54 ***** válasza:
100%

Tudom, hogy eső után köpönyeg, de külső forrásból (pendrive, sd kártya stb.) soha nem kivágás-beillesztéssel rekjuk át a fájlokat, hanem másolás-beillesztéssel. Aztán, ha minden rendben, akkor pár pillanat alatt lehet az eredeti helyről törölni.

Próbáld meg a Keresés funkcióval. Megnyitod a C meghajtót, majd jobbra fent a keresőmezőbe beírod: "*.kiterjesztés" . A kiterjesztés helyére a videofájl kiterjesztését (pl. avi, mp4 stb) írd. Persze idézőjelek nélkül.

Ha rajt vannak a fájlok a HDD-n, akkor meg fogod találni.

Egyébként a Win 8 "önállóan" szétszortírozza a fájlokat, ha felismeri őket. A videókat a Videó mappába, a képeket a képek mappába teszi.

2016. jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam, amint mondtál, de nem talált semmit. Jó hülye vagyok. Nem tudtam, hogy elveszhetnek a dolgok.

Egyébként ilyenkor hová tűnnek el? Az éterbe???

2016. jún. 3. 00:13
 3/4 belapus ***** válasza:

A Recuva elvileg képes adatmentésre memóriakártyáról is.


[link]


[link]

2016. jún. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. jún. 3. 11:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!