Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy könyvtárat kellene törölnö...

Egy könyvtárat kellene törölnöm de nem engedi a gép. Hogyan lehetne törölni?

Figyelt kérdés

A könyvtárban saját fájlok vannak, én hoztam létre nem a gép.

Az attribútumokat módosítottam, de ez se működik.

Formázni nem fogom...ahhoz kb. 200GB adatot át kellene rakni egy másik winyóra :D


Köszi a válaszokat.


2010. ápr. 11. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Valszeg van benne rejtett file.. kapcsold be a rejtett file-ok láthatóságát
2010. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
jobb klikk/tulajdonságok. esetleg írásvédett?
2010. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1, nem lehet megnyitni a könyvtárat, ezért akarom törölni

2, már próbáltam, nem az

2010. ápr. 11. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban?
2010. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csökkentett módban is ugyan azt a hibát írja ki mint rendesen: 0x80070091 hiba...ami nekem még a Google segítségével se mond sokat...tehát sajna a csökkentett mód sem segít.
2010. ápr. 11. 16:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos, néhány kérdést maga az üzenet is megválaszol: megtelhetett a lemez (bizony, törlésnél is szükség lehet rá, gondoljunk csak a Lomtárra), írásvédett a fájl, esetleg az NTFS-jogosultságok nem engedélyezik számunkra az objektum törlését, végül lehet, hogy a dokumentum meg van nyitva, program esetén a program fut. Ezt könnyen ellenőrizhetjük, tekintsük át megnyitott dokumentumainkat vagy pillantsunk rá a feladatkezelő "Folyamatok" fülén látható listára, nem fut-e a kérdéses program. (Ha gyanús nevű programot látunk futni, gyanakodhatunk vírus- illetve spyware-fertőzésre is. Eltávolításukról bővebben itt.)


Ha a fentiek nem vezettek megoldásra még mindig számos oka lehet a hibának. Elképzelhető, hogy megsérült a fájlrendszer, javításához futtassuk a chkdsk /F X: parancsot (ahol X: az ellenőrizni kívánt partíció betűjele). Ha kérdést kapunk, hogy legközelebbi újraindításkor legyen-e ellenőrizve a fájlrendszer, mert jelenleg zárolt a kötet, válaszoljunk igennel (I) és indítsuk újra a rendszert.


Egy további eshetőség, hogy valamilyen speciális, fenntartott karaktert tartalmaz a fájl/mappa neve.

2010. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt próbáld ki:

[link]

2010. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!