Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a laptop elég erős irodába?

Ez a laptop elég erős irodába?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:

[link]


Lenne rajta egy kis 3D tervezés. Ár-értékben ez elfogadható? Max 200e-ig mehetek az árban, de feleslegesen nem akarom költeni a főnök pénzét.


3D-s programról meg ne kérdezzetek, sajnos nem tudtam megtudni (mert egy lusta dög vagyok) mit szeretne használni a kollegina, de biztos vagyok benne hogy autodesktől egyszerűbb látványtervező (lakásberendező) program lesz.


2016. máj. 31. 20:14
 1/2 anonim válasza:
Igen, ez jó lesz. Én is hasonlót vettem anno munkahelyi gépnek, mert a cég csak egy nagyon elavult gépet biztosított. Szintén Dell Inspiron, de i7-4510U processzorral, és nem nVidia, hanem AMD videókártyával. Ugyanúgy 8 gigaram, és én is 3D tervezésre használtam.
2016. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább valami combosabb procit nézz (i7) és a videokártyából nem kell 4 gigás.


Esetleg ez a kettő (tudom, épphogy benne van a 200 000-be, de sokkal erősebbek)


[link]


[link]

2016. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!