Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csak az USB És a Fejhall...

Skilletfan03 kérdése:

Miért csak az USB És a Fejhallgató/hangfal bemenete működik a gépemnek és miért nem működik a Mikrofon és más egyéb bemenete a gépnek?

Figyelt kérdés

A Kamerámnak a mikrofonja és a fejhallgatómnak semmi baja, pár hete vettem(őket), tehát szinte vadi új(ak), tehát az kizárt hogy rossz áru(kat) vettem, mert ellenőrizték is mielőtt a polcra tették, tehát mi lehet a probléma? a gépem nem a legújabb de működő képes, Win 8.1-es Op Rendszer van rajta, (és nem, nem fogok használni Win 10-t Vagy Win 7-et, Max XP-t) teljesen jól működik, akkor mi a baj? valami megsérült? szerelőhöz kell vinnem?


Ha nem a legjobb a helyesírásom bocsi, de nem a legjobb a billentyűzetem



2016. máj. 31. 18:15
 1/2 b4r4thg ***** válasza:
Próbáld csökkenteni a lehetséges hibaforrásokat. Nézd meg a hang és minkrofonbeállításokat, hátha csak ott lett valami elállítva.
2016. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de mindig ugyan az "Az illesztőprogram megfelelően működik"
2016. máj. 31. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!