Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha msn ben ki van kapcsolva a...

Ha msn ben ki van kapcsolva a naplózás akkor valahogy meg lehet nézni az előző beszélgetést?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
ha msnbe kivan, akkor nem. ha van plusod és ott bevan állitva, hogy mentse akkor igen. na én ezért jelszavazom:)
2008. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Létezik egy MSN Plus nevű kiegészítés az MSNhez, egész hasznos, jópofa program, ő külön elmenti a naplófájlokat, és ha szépen megkéred még le is titkosítja neked, hogy csak jelszó beírása után nézhesd meg.

Ha kémkedni akarsz valaki után használhatsz Keyloggert is, hogy megbízható, nem lebuktató Keyloggert találj és beállíts ahhoz kell egy kis kutatómunka, de illegállis, ezért inkább nem beszélnék róla.

2008. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem kémkedni szeretnék, csak beszéltem valakivel, és leírt 1 telószámot ami nekem holnapra kéne.na szal aki nekem leírta annak a beszélgetésablakát bezártam, és úszott a telószám is. és mivel nekem ki van kapcsolva az üzenetek naplózása (am.van plussom)így nem tudom sehol megkeresni, és nem tudom tőle újra elkérni, nincs bejelentkezve, és egy darabig nem is lessz.
2008. szept. 25. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!