Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leöntöttem a laptopom, most...

Leöntöttem a laptopom, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Véletlenül ráöntöttem a tejet, azonnal letöröltem, de most az az érintő pad rajta nem működik jól. Mit csináljak? Ezt csak szerelő tudja újra megcsinálni? Vagy már nem is lehet?
2010. ápr. 11. 11:02
 1/10 anonim válasza:
20%
Hát valszeg a javíttatás többe lesz mint maga a laptop :S egy pancser vagy sorry máskor jobban vigyázz de ezt sztem szerelő tudná helyrehozni.
2010. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha szerencséd van akkor csak az a kis lap sérült ami pár ezer Ft de lehet hogy beázott alatta amit meg csak úgy lehet megnézni ha látja a szrelelő.
2010. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És az nem elég ha kiszárítom? Az már édes kevés? Szerencsére más jól működött, bár szinte azonnal kikapcsoltam.
2010. ápr. 11. 11:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ha úgy kapcsoltad ki hogy windows leállítása akkor:S

Egyébként próbáld meg a kiszárítást hátha.

2010. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de az nem víz hogy elpárolog hanem zsíros tej ami belerohad, minnél hamarabb vidd el hogy csinálják meg.
2010. ápr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azonnal áramtalanítsd és vedd ki belőle az aksit is!


Fogj egy csavarhúzót, szedd szét és töröld szárazra az elektronikát illetve a szalagkábelt is húzd ki belőle és azt is törölgesd meg!


Ha csont száraz, rakd össze..

2010. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy hozzá értő ismerősünk azt javasolta, hogy 20 percig hajszárítóval szárítsam, majd hagyjam hűlni, és kapcsolhatom is be. Meg is csináltam, és működik. Azért köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 11. 12:17
 8/10 anonim ***** válasza:
De öreg, a zsíros tej attól még bent szárad és rohadt, miért nem viszed el, hogy megcsinálják rendesen? :S Lehet elég lenne pár ezer forintért kipucoltatni, vagy egyszer csak besz@rik az egész és dobhatod ki a fenébe...
2010. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne vigye szervízbe, haveromét visszaküldték tajvanra kivizsgálásra és 2 hónap alatt jött vissza. Neki a billentyűzet nem ment, mert valamit ráöntött. Kicserélték 15ezerért, de az utaztatás alatt elcsesződött a touchpadja. Ha megy, szerintem csak simán örült neki.
2010. ápr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*örülj
2010. ápr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!