Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tv input lag mekkora lehet?

Tv input lag mekkora lehet?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ha tv-t akarok venni monitor gyanánt mert olcsóbb mekkora input lag lenne vagy hogy mennyire befolyásolja a gémet?? Én nem tudok erről semmit szóval bármennyire leegyszerűsített válasznak örülnék. Egy 32 colos Full HD tv a leendő monitor.

2016. máj. 22. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

imput lag? :O Na ezt se hallottam még.

A gépet semmiben sem fogja befolyásolni. Szerintem amire te gondolsz az a válaszidő. Ez meg tv-től függ, valószínűleg a leírásában megtalálod.

2016. máj. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig létező dolog:

[link]


millisecundumban szokták megadni, ami relatíve rövid idő. Erre azért nem lehet általános választ adni, mert ahány készülék, annyi különbség lehet. Jobb esetben találsz a neten egy listát a válaszidőkről. Célzottan érdemes keresni, mint "tv pontos típusa + input lag" - hátha valahol fel van tüntetve.

2016. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es: minden nap tanul valamit az ember :)
2016. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!