Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok frissítéseket...

Miért nem tudok frissítéseket letölteni a Windowshoz?

Figyelt kérdés
Mindegy,hogy hogyan állítom be a Windows update-et,nem működik.Ha keres,a végtelenségig keres.Ha letölt,a végtelenségig tölt.Aztán be sem fejezte a letöltést,de a gép kikapcsolásakor azért 2 frissítést telepít a sokból.Végülis teljesen random módon viselkedik,de úgy néz ki,mintha valami blokkolná hogy hozzáférjen az internethez.Gyakorlott PC felhasználó vagyok,de ilyesmivel még nem találkoztam.Mi lehet a baj?

2016. máj. 15. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
gyakorlott pc használóként leírhatnád, hogy egyáltalán milyen oprendszerről beszélsz, ill. hogy mit próbáltál eddig.
2016. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szerdai frissitésnél ezt játszotta nekem is, nálam úgy van beállítva, hogy letöltheti, de majd én telepítem. Fél óráig szórakozott 2 frissitéssel! Meguntam, kikaptam az akkut, újraindult és akkor már az Update-t én inditottam. Így sikerült aránylag gyorsan megoldani. Az automatikussal vannak gondok, úgy látszik.
2016. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Windows7 64 bites és valódi.
2016. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

@#1 Win 7 (Igen.Nagyonnagybalf.szvagyok.Utólag azért nem írtam be kommentbe,mert a 0 válaszos kérdésekre nagyobb valószínűséggel reagálnak.Asszem.)

@#2 Auto vagy manuál,tök mindegy.Egyik sem működik.

2016. máj. 15. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Valódi vagy tört? Ha ez utóbbi, rossz a törés.
2016. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nos miután valakinek nagyon nem tetszett a válaszom sok energiát nem fogok belefeccolni, de google a barátod, töröld a win update cachet, 95%, hogy megoldja.
2016. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindjárt mondom a megoldást!
2016. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!