Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen táskát vegyed 15,6"-os...

Milyen táskát vegyed 15,6"-os notebook-omnak?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy nem veszek tipikus notebook táskát, mert nem akarom feltűnően cipelni, nem . Veszek rá tokot, amibe pont belepasszol, az meg is lesz elvileg holnap vagy szombaton, meg gondoltam veszek egy nagyobb táskát, ami mellé még tudok pakolni pár sulis cuccot is. Ti milyen táskát ajánlanátok? Meg szeretném úszni max. 4ezer Ft-ból.
2010. ápr. 8. 20:44
 1/7 A kérdező kommentje:
javítok: *vegyek :)
2010. ápr. 8. 20:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Amilyenbe belefér és tetszik.

Mi ebben olyan nehéz?

2010. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyat vegyél amibe nem fér bele. Vagy nem. Nem. Mégsem. Ez így nem jó. Vegyél olyat amibe belefér. Az talán jó lesz. Igen. Szerintem próba szerencse.
2010. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De kedvesek vagytok...ennyi eszem nekem is van! Csak gondoltam valaki csinálta-e így, mint ahogy én gondolom. Egyébként akármekkora nagy táskába se lehet beletenni de mindegy...
2010. ápr. 8. 22:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként női táskáról lenne szó...
2010. ápr. 8. 23:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaa, női táska?

Akkor ez mindent megmagyaráz. :D:D:D

2010. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fú de kedves...najó hagyjuk inkább...
2010. ápr. 9. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!