Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem megy a hang?

Miért nem megy a hang?

Figyelt kérdés
ma ujratelepitettem a gépemet (windows xp sp3 volt) és lett windows 7, feltelepitettem rá a drivereket tökéletesen, még szedtem is le a netről direkt windows 7 drivert és hiába mert a zenét bekapcsoltam vagy akármit, nem adja ki a hangot, azt jelzi hogy van hang meg van driver, de a hangfal (se a fülhallgato) meg sem nyikkan... aztán megint feltettem a windowst és azon is ez van , mi lehet a gond?
2010. ápr. 8. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán az lehet a baj hogy külön be kell állítan a hangot a vezérlőpultban vagy ha hang kártyád van azt is telepíteni kell vagy az alaplapot is nézd meg
2010. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mit nézzek rajta, integrált, és reggel mig ujra nem telepitettem a gépet, tökéletesen ment :(((((((
2010. ápr. 8. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult/Hangok és audióeszközök, Tálca jobb sarkában hang ikonja: ezeket beállítottad? Ha igen, akkor az integrált hangkártya driverét is telepitsd CD-ről. Ha nincs CD-d, akkor keressél drivert a neten, gyártó alapján.
2010. ápr. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez mind megtörtént már!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 9. 10:56
 5/7 A kérdező kommentje:
és láss csodát, semmmit nem csináltam, csupán vártam 1 napot, szóval tegnap szarakodtam vele (5x ujrainditottam) és most beinditottam és lámlám, MŰKÖDIK !! (eddig a laptopot használtam)
2010. ápr. 9. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Beleköltözött az Ördög.
2010. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát ja

:D

2010. ápr. 9. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!