Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a géppel,...

Mi lehet a baj a géppel, miért nem működik?

Figyelt kérdés
Kitakarítottam a gépet(csak gyorsan áttöröltem egy száraz portörlővel), azóta nem megy. A gép elindul felpörög nem áll le, viszont a monitornak nem ad jelet, először mintha érzékelné a monitoe, aztán elkezd villogni. A csatlakozással nincs baj, a videókártya is pörög(persze attól még lehet, hogy rossz). Mit tudnék csinálni?

2016. máj. 8. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Procit lazitsd ki és mozgasd meg de ne vedd ki. Plusz a ramokat azt vedd ki és rakd be ujra. Nekem szokott segiteni.
2016. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezeket már sajnos mind próbáltam!
2016. máj. 8. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Procit lazitsd ki és mozgasd meg"

Úgy van törd el a tűket rajta jesszus xD

Biztos, hogy mindent rádugtál? videókártyán nincs esetleg kiegészítő tápnak hely?

2016. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dongaben ***** válasza:
Az összes csatlakozót ellenőrizni kellene! Szinte biztos, hogy valamelyik nincs a helyén! Portörlő...? Máskor, finoman ecsettel, vagy, ha van, akkor préslevegővel (Szintén óvatosan!) kellene tisztítani!
2016. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy hülyén hangzik, de ha nincs itthon sűrített levegős spray-m akkor egy szívószállal szoktam kiporolni :D persze nem várom meg sose, hogy 2cm vastagon álljon benne a pór, de törölgetni butaság, maximum ecset, d a proci hűtőt azzal nem tudod kiporolni, és ilyen hülyeséget, hogy a procit kilazítsd meg se forduljon a fejedben, azt ha bepattintottad a helyére nem kell többet kivenni, por nem megy alá, kimozdulni nem tud, maxmimum a hűtöt kell levenni róla.
2016. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Néztem már minden lehetséges csatlakozót. Letörni nem tört le semmi. Most próbálok egy videókártyát kölcsönbe kérni, mert ha azzal működik, a prblémakör leszűkül. De persze legjobb lenne megúszni ingyen. Minden ventillátor pörög, az árammal nem hiszem, hogy baj lenne(tehát a kábelekkel sem).
2016. máj. 8. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!