Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhetett a tálcával?

Mi történhetett a tálcával?

Figyelt kérdés
Tegnap rákattintottam valahogyan a tálcára véletlenül, és azóta megnőtt - az egysornyi hely helyett most kétszer annyit foglal el... A jobb gombos menüben semmi használhatót nem találtam, és kezdek kétségbeesni! :( Kérlek, segítsetek! :(:(:(
2010. ápr. 7. 16:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek. Nem a bal egérgombot kéne, jobb egérgombra szerintem a menü jelenik meg.
2010. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Oké, új fejlemény: két véglet létezik - vagy úgy marad, ahogy volt, vagy - ha borzasztóan lehúzom - szinte semmi sem látszik belőle, csak egy nagyon vékonyka kék csík. Am ez már tényleg röhejes...:D
2010. ápr. 7. 16:59
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Áááááá,dehogynem. :)

Bal gombbal kell.Már én is belegabalyodok. :D

2010. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ötletek? :S
2010. ápr. 7. 17:05
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Az indítóikonokat próbáld egy sorba húzni, ha vannak ilyen elválasztó vonalizék, azokat is csak a legalsó sorba húzd be (ugyanúgy folyamatosan nyomva tartod a bal egérgombot) és mindent lehúzkodsz az alsó sorba, különös tekintettel a FÜGGŐLEGES VONALAKRA), tehát mindent alulra, utána próbáld átméretezni.
2010. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

-.-

Ilyen tényleg nincs...

2010. ápr. 7. 17:14
 17/18 A kérdező kommentje:

HÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SIKERÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜLT!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Mindenkinek hatalmas ölelés!!! Nagyon köszönöm a segítségeteket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. ápr. 7. 17:17
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy elekerüld legközelebb az ilyen baleseteket: Tálca --> Jobb klikk --> [link]
2010. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!