Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox 360 rgh-s konzolom mert...

Xbox 360 rgh-s konzolom mert nem erzekeli a telefonomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a probmlemam h van egy xbox360 rgh-s konzolom amire fel van telepitve a The Elder Scrolls V Skyrim, amire felszeretem volna tenni a magyarositasat.

Nekem a gepem elromlot ezert a spanom csinalta meg aki a telomra tette ra. Azt monta h a haverjanal kiprobaltak es mukodot.

Otthon megprobaltam ra tenni a boxra de a mappakat (dowload meg ilyeneket) nem mutata ki csak a rendszernek a mapait.

Amit meg nem ertek h a zenek sem indulnak. Ha ra megyek a mediara ott kimutatja az osszes mappatmeg a magyarositast is. Csak hat semmit nem tudok azzal kezdeni h ott kimutatja de a fajl kezeloben pedig nem.

Ebben szeretnek segitseget kerni h hogy tudnam megoldalni telefonon (lenovo A600) vagy tableten (lenovo a3300) hogy at masoljam a magyarositast a TES V Skyrim mappaba.

Valaszokaat elore is koszonom.


U.i.: az rgh-n az FSD3 nevu rendszer hasznalom, es ott a fajlkezeloben szoktam masolni az ilyen dolgokat



#másolás #Xbox 360 RGH #telefont nem erzekel #TES V Skyrim magyarositas
2016. ápr. 25. 08:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!