Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlotok...

Milyen laptopot ajánlotok egyetemhez?

Figyelt kérdés
Informatikai egyetemhez (ELTE-IK, BME-VIK vagy PTE-MIK) gondolkozom egy laptopon, de nem tudom, milyen erős kell ahhoz, hogy ne legyek gondban. Egy erős laptop ki lesz használva, vagy nem lesz olyan helyzet, hogy ne tudnám asztali gépen megoldani? Megéri befektetni egybe most, vagy elég lesz később is?

2016. ápr. 20. 17:33
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a MacBook Air nagyon jó laptop, de bármelyik MacBook megfelel, az Apple termékek szuperek, igaz nem is olcsók, de ha az ár mindegy akkor Apple gépet ajánlok.:)
2016. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a razer blade stealthet ajánlanám, könnyű, hordozható, erős és windowsos (bár ez preferencia kérdése). Amúgy akármilyen gamer cég is, ez egy kategóriájában olcsó, és megbízható ultrabook, egy jó cégtől.
2016. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És kell ilyen erős? Mert az asztali gépem alig fél éves, az bír mindent, csak ugye nem tudom cipelni. Szóval lesz szükség az erős laptopra?
2016. ápr. 21. 06:11
 4/4 anonim válasza:
Ja.
2016. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!