Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mire való az sshnas21. dll file?

Mire való az sshnas21. dll file?

Figyelt kérdés

Reggel letöltöttem egy játékot, de nem volt hozzá crack, szóval azt is leszedtem, de vele együtt két trójai is lejött. Ezeket a spyware doctor észlelte és letörölte az egyiket. Újraindítottam csökkentett módban és letörölte a másikat is, de ez az sshnas21.dll file volt. Most megint bekapcsoltam a laptopot és most azt írja: Probléma merült fel a következő indításakor: C:\users......\AppData\Local\Temp\sshnas21.dll

Minden működik rendesen, átszkenneltem a laptopot a spyware doktorral, az avasttal és a spybot search&destroy-jal, nem talált semmit. Most nem tudom, hogy vírusos-e a gép, vagy valamelyik "lényegtelen" folyamathoz kell ez a file. SZóval a kérdés az, hogy mi ez a fájl? Mire való? Ha szükséges, akkor hogyan tudom visszatenni, hogy a kellemetlen hibaüzenetet megszüntessem? Vírus miatt van-e a dolog, vagy csak szimplán kitörlődött egy fájl, ami kell a gépnek és ezért nyavalyog. Sorry, hogy ilyen hosszú lett a dolog, de ma már az őrületbe kergettem magam a megoldás keresésével. Előre is thx a segítségért.


2010. ápr. 6. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

ez egy trójai. Itt van róla egy leírás, hogy hogy lehet eltávolítani és a riasztást kikapcsolni:

[link]

2010. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a linket. Ezt már én is elolvastam, csak nem voltam benne biztos. Olvastam már olyanról, hogy szépen leírják mit kell letölteni és beírni, mire kiderül, hogy a "megoldás" a vírus. Mindenesetre köszi, majd megpróbálom leszedni valahogy.
2010. ápr. 10. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!