Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik Tomb Raider és azon...

Melyik Tomb Raider és azon melyik pálya lehetett ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Régen, kiskoromban játszottam vele. Valami barlangszerűségbe kellett bemenni és ott egy szűk alagútba egy nagy kő elől futni ami gurult lefelé. Meg talán voltak előtte pókok is. Csak ennyire emlékszem :S Időbeli kizárásos alapon már eldöntöttem hogy az Underworld , az Anniversary és a Legend NEM lehet ez,szóval régi játék.

Valaki esetleg tud segíteni ? :) Köszi!!


2010. ápr. 6. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Megnéztem a régi lemezemen, amelyiken 2 fajta Tomb Raider volt, fel telepítettem, de nem indult el mert elég régi.


A Tomb Raider 2 vagy a Tomb Raider 4 közül az egyik az amelyikre te gondolsz. ( de sztem a 2 )


Remélem tudtam segíteni! :)

2010. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Emlékeim szerint talán a TR3-ban volt, de a kő miatt a Revelations is játszik (annak ugyanis kb ez a vége).


erre gondolsz?:

http://www.youtube.com/watch?v=RuO2YiA02U0 (1:51nél jönn egy golyó)

2010. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem sajna nem ez :( azért köszi :) hátha még tud vki segíteni.
2010. ápr. 6. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok:


Én tudom melyikre gondolsz, én is játszottam vele elég sokat régen, mint mondtam a Tomb Raider 2 vagy a Tomb Raider 4 közül az egyik és ez biztos. :)

2010. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első!! Megvan :)

http://www.youtube.com/watch?v=0jmAUM3nws8

Tényleg a 2-es.

2010. ápr. 6. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!