Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől nincsen kép, mi lehet a...

Mitől nincsen kép, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szóval kitisztítotam a gépet. Semmihez nem nyúltam hozzá nem vettem ki semmit belőle csak belülről megtörölgettem lazán. Mikor összekötötem mindent akk a gép is elindult meg a monitor is tehát minden OK. De nem jön be semmi se boot-olás semmi. mi lehet a baja
2010. ápr. 6. 18:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Sipol a gép valahogy?
2010. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem normálisan indul ahogy azelőtt
2010. ápr. 6. 18:25
 3/22 anonim ***** válasza:
Post (egy csippanás) sincs?
2010. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát lehet van mármint a tisztítás előtt normálisan ment kép minden volt tehát jó volt tisztítás után viszont kép nincs am minden ugyan olyan
2010. ápr. 6. 18:28
 5/22 anonim ***** válasza:
A Monitorod bekapcsol? Általában zöld LED szokott rajta világítani.
2010. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen a monitor is jó. De egyszerűen a monitor mintha nem észlelne jelet. Szóval mikor a gép ki van kapcsolva és megy a monitor akk a monitornál a zöld led villog mikor be van kapcsolva a montitor és a gép is a zöld lett egyfolytában világítn. Nekem meg a monitoron olyan a led mintha a gép ki lenne kapcsolva.
2010. ápr. 6. 18:30
 7/22 anonim ***** válasza:
Akkor vedd ki a memóriá(ka)t, szépen sorban, és mindegyiket rakd vissza a helyére. Kontakthiba esetén szokott ilyet csinálni.
2010. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ilyen kontakt hiba esetén a képernyőn megjelenik valami? Mert nekem semmi nem jelenik meg. viszont a tisztításnál nem nyúltam a memóriához.
2010. ápr. 6. 18:33
 9/22 anonim ***** válasza:
Persze kihúzott tápkábellal.
2010. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem jelenik meg semmi. Vagy a memória, vagy a videokártya mozdult ki a helyéről. Bár innen nem tudom neked megnézni, úgyhogy neked kell :)
2010. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!