Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tényleg kijön az xbox 720?

Tényleg kijön az xbox 720?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha jol ovastam akkor kifog jönni de nem ebben az évben...


2011-12ban talán kijön ha minden hol megy én igy olvastam

2010. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jah én meg ugy hallottam h németben meg már reklámozzák... Lehet akk h előbb! :)
2010. ápr. 7. 12:00
 3/11 anonim válasza:
Project Natal lesz. Olyan lesz, valszeg, mint a Wii :S ha bejon a teszteles.
2010. ápr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

jött ki új xbox 360 de csak kisebb lett (slim)

ami bedarálja a lemezeket!


itt a videó!

http://www.youtube.com/watch?v=wwINtoQpyNc

2010. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert amit csinál a videón az a normális használat...
2010. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nos, ennek a készüléknek ezt SIMÁN bírnia kellene. Főleg, mert állítva van reklámozva nem?:) Ha pl. én most kiveszem a JVC autórádiómat, és rázni kezdem lejátszás közben (mint a bármixer a koktélt!), képzeld, semmi nem fog történni, ugyanúgy megy majd tovább.... Röhej, pedig a csóka úgy bánik vele, mint a hímes tojással!
2010. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Utolsó vagyok, még annyit, hogy állítottam már fejre, oldalra a számítógépem.... dvd-írás közben. Mégsem szállt el a cucc. Volt, hogy eldőlt... dvd-írás közben... mégsem szállt el a cucc. Nem, hogy még daráljon is! Szörnyű. Ami a videón látható, az legfeljebb a box fizikai roncsolásakor léphetne fel! Súlyos tervezési hibára gyanakszok (de hát mit is várhatnánk, lásd RODD, az is tervezési hiba, nem is kicsi).
2010. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez jogos, bár azt nem mutatják, hogy milyen a dvd állapota berakáskor.:)


De másabb egy olyan cucc, amit alapból hordozhatónak terveztek.


Amúgy ha nem mozgatod, akkor nem lesz gond vele, de végülis ezt már kijavították, tehát nem értem ezt a céget...

2010. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

22:28

ez nem tervezési hiba hanem csak kispórolták belőle azt a cuccot ami ezt meggátolja ha mozgatod, hogy olcsóbban tudják eladni!

2010. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 famousboy válasza:
Valahol nemrég olvastam, hogy a Microsoft azt nyilatkozta, hogy 5 évet eddig remekül bírt és kb mégegyszer ennyit jósolnak neki, de ekkor felmerül az a kérdés, hogy ennyi időt kibírna szép grafikával? Szerintem max 2-3 évet bír még és utána lesz egy új Xbox gép. A másik ami miatt nem mostanában lesz új, hogy még csak most jött meg az Xbox 360 Slim.
2010. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!