Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyen hiba lehetséges vagy...

Ilyen hiba lehetséges vagy hülyeség?

Figyelt kérdés
A számítógépemhez most egy hagyományos nagy hátú monitor van és azt olvastam róla hogy mágneses elven működik és bezavarhatja hangszóró, vagy másmien ilyen mágneses dolog. Ha a számítógép asztal alatt van a másik monitor szintén ilyen akkor az bezavarhat neki? mer ritkán rezeg a kép a monitorba mikor gépezek és ugy vibrál mint mikor a telefon zavarja mikor hívás van de ez szüntelen a zavar. És ez minden nap előfordul és eddig ugy javítottam a dolgot ki kapcsoltam meg vissza és helyre jött. de ma már nem segített kábeleket néztem ha megmozdítom nem megy el. És tudom hogy annyi lenne a dolog hogy arréb teszem a másik monitort de az nem egyszerű :) mer nem férek annyi nálam a holmi.
2016. ápr. 10. 21:13
 1/5 A kérdező kommentje:
És azér gondoltam a másik monitor bezavarására mert az is mágneses.
2016. ápr. 10. 21:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Képernyőfrissítés mennyi? Ha nem legalább 85 Hz, tekerd oda.
2016. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 axonbite ***** válasza:

a crt monitort valóban zavarhatja más eszköz ez lehet akár egy elektromos ébresztőóra ha monitor mellé van rakva. Minden tápegység ami elég közel helyezkedik el a környékén.

Ügyelj arra semmilyen elektromos eszköz tápegysége ne legyen közel. persze lehet a monitor hibás ha a beépített lemágnesező működésbe lép anélkül hogy te indítanád. ebben az esetben szerviz vagy monitor csere.

2016. ápr. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lajos54 ***** válasza:
Így van, a régi CRT monitorok eléggé kényesek voltak ilyenre. Rendesebb hangszóró, nyomtató, sőt mobiltelefon, ha túl közel van, eléggé észrevehetően tudták zavarni.Ha nem megoldható, hogy távolabb legyen a zavaró forrás elhelyezve, néha az is elég, ha kicsit el van fordítva (vagy a monitor, vagy az egyéb eszköz).
2016. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

probálgattam a frissítési frekvenciát 75 hz en megyen rendesen most tegnap este óta

csak azt nem értem most hogy állítólag 85 hz en gyorsabban rajzol a monitor akkor azon miért csinálta ezt meg 60 hz is csak most ezen nem pedig úgy van bepipálva hogy a monitor által támogatott frekvenciák és ezér mindnek birnia kéne

2016. ápr. 11. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!