Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Készítettem egy facebook...

Készítettem egy facebook csoportot, mást is adminnak raktam, de kizárt a csoportból. Ez illegális?

Figyelt kérdés

[link]

Csináltam ezt a rádiós honlapot az iskolának, de egyik társam kisajátította magáénak a csoportot, mivel neki is admin joga volt, ezért megfogott azt kitörölt. Mi tévő legyek? Vele nem lehet már szót érteni. A jelentés menüpont alatt ilyen nincs



2016. ápr. 8. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A jogosultsága megengedi hogy bárkit kitiltson, ez nem illegális. Ne nevezz ki tőled több vagy azonos jogkörrel bíró tagokat, ha nem megbízhatóak. Ha nem tudod visszarakatni magad akkor buktad az oldalt. Ez nem szabályellenes (csak szar szemét dolog).
2016. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy emberek hogy lehetnek ennyire szemetek. Egyébként úgy tűnik sikerül visszakapnom az oldalt, mert raktam be mást is adminnak, az meg nem szemétkedik velem.
2016. ápr. 8. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!