Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért akad a játék, a gép...

Ferencz11 kérdése:

Miért akad a játék, a gép amikor sok hang van egyszerre?

Figyelt kérdés

Én amikor játszok például CS:GO-t akkor egyszer egyszer amikor sok hang van egyszerre, elkezd akadozni a játék és azzal eggyütt a hang is, aztán 5 másodperc mulva helyrejön. ez nem mindig van csak akkor ha például még zenét is hallgatok játék közben. De észrevettem hogy nem csak játék közben akad hanem amikot youtube-on is ha nézek videót. Légyszi segitsetek. Kell vegyek egy külön hangkártyát? vagy valami virus van a gépemen?

és az utóbbi idöben rájöttem ara is hogy talán a chrome lehet a baj mivel ha megy egy zene például és egy másik ablakban épp egy képet töltök be vagy egy oldalt akkor is akadozik.


?Táp: Chieftec GPA500S8

?Alaplap:Gigabyte Socket B85M-D3H

?Videókártya: Gainward Geforce GTX 750Ti

?Proci: Intel Core i5,Haswell, i5-4460, 4 mag, 3.50Ghz

?Ram: Kingston HyperX Savage 8GB DDR3 2400MHz

?HDD:Seagate, 1TB,Surveillance, SATA3, 7200rpm

?SSD: Kingston Hyperx Fury Solid State Drive 240GB

?Gépház(amit elfelejtettem mondani): Delux ME879


a gépem új, még egy év sincs mióta megvettem. szerintem valami virus vagy program lehet



2016. ápr. 2. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Virusirtot hasznalsz? Kellene, de sztem nem segitene a problemadon.


Driverek rendben vannak? Alaplap, audiovezerlo lenne erdekes.

2016. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen van virusirtóm, megvettem a licenszt. driverek megvannak. De asszem most jöttem rá hogy amikor beindul a gép akkor automatikusan beindulnak valamilyen programok és megnéztem öket és amit ugy gondoltam hogy nem kell beinduljon azt kikapcsoltam és ujrainditottam a gépet. azóta nem csinál igy. lehet valami program volt amim ette a procit vagy valami, de azért kösz. lehet hogy még elöjön de remélem nem....
2016. ápr. 2. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!