Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam telepiteni a...

Hogyan tudnam telepiteni a farming simulator 2015-öt Windows 10 re?

Figyelt kérdés
amig wondows 7 em volt addig ment de felrakták a Windows 10 et és nem indul el.feltelepitem a codex mappából meg is crachelem de amikor rákatintok hogy induljon akkor ki irja hogy a d3x9 43,xinput1 3 és az x3daudio1 7 hiányzik a szamitogeprol es probalja ujra telepiteni a programot.letöltöttem ezeket a programokat,fel is telepitettem de ugyan azt irja.hogyan tudnám telepiteni?

2016. márc. 29. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy. Windows10 nekem is volt, de visszatettem a jol megbizhato 7est. Sok minden nem indul be azon. Az se fog menni inkompatibilitas miatt. Ha win10 frissites altal jott, gephaz, frissites vissszaallitas reszenel lesz olyan gomb hogy vissza win7re. Ha nem akkor csak felteszel egyet magadnak. Win10en tuti nem fog menni. Windows hetest szerzel vagy elfelejtheted:(
2016. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Yoisten válasza:
Van lehetőség WIN10 alatt játszani a 2015-el. Ehhez a telepített könyvtáron belül (alapban a Dokumentumok könyvtárban van! - ahová a MOD-ok is telepítésre kerülnek) az X86-os inditó file-t kell kikeresni. Jobb egérgombbal a kompatibilitási probléma megoldását ki kell választani, majd az első kérdés és elhárítás próbálkozása után "sikerült e a problémát megoldani" válasz NEM. Ekkor felajánlásra kerülő kérdések közt ki lehet választani melyik korábbi Windows verzió alatt futott. Ezt követően el fog indulni. Figyelem! Az alapban megadott játék gyökérkönyvtárában található inditófile ez után se fog elindulni, csak az x86-os verzió! Az asztalra kitett ikon hivatkozását is módosítani kell erre.
2016. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!