Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak a nyomtatóban a...

Mit csináljak a nyomtatóban a tintával, ha be van száradva? :S ->

Figyelt kérdés
egy jó ideje már nem volt használva. tele van a szines tinta, fekete az félig. Nyomtatná is a képet, működik, meg minden, viszont fehér lapot dob ki :D nem megy rá semmi tinta :S
2010. ápr. 4. 15:30
 1/7 anonim válasza:

Nekem is ez volt basszus.

Mindennel probálkoztam vízzel áztattam a patron fejrészét nem volt jó,akkor acetonnal is akkor már megíndult egy kicsit,a végén már vettem helyette újat.

Csak az a baj az új patronnal hogy drágább mintha vennék egy új nyomtatót tintával együtt!

2010. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ki kell lökni.


Az meg csak úgy tűnik, hogy a patron drágább, mint az egyszeűbb új nyomtató tintával, mert azokban jóval kevesebb , esetenként csak 30 % nnyi mennyiségű tinta van

2010. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:O

nem értek én hozzá, tehát ez mit jelent? :S

nem elég, ha csak új tintát veszek bele?

2010. ápr. 4. 15:42
 4/7 A kérdező kommentje:
lökni?
2010. ápr. 4. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha beszáradt a fej, nem tudod tölteni, ki kell lökni a patront a kukába, és venni bele újat
2010. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
méér lenne már drágább egy patron? nem muszáj gyárit venni, van utángyártott is meg sima utántöltő is
2010. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na akkor szólok tesómnak és ő majd megcsinálja :D vagy vesz bele újat :)
2010. ápr. 4. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!