Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a windowst, rá is kattintottam hogy telepítse a drivereket, de nem tette és nem tudom mit tegyek. Valaki segítene ? kérem

2016. márc. 24. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegyél fel Windows 10-et ott drivereket sem kel telepítened, megteszi magától a rendszer, letölti a netröl...
2016. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Win10 egy szar a legtöbb gépre nics optimizálva; gyorsabban fut a 100ks notebookon mint a gamer PCn néha...

Menj be frissítéskezelőbe és tölts le frissítéseket; beállításoknál nézd meg újra, hogy autora van e állítva

2016. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a windows drivereket kéne használni, hanem vagy az alaplapi driveres cd vagy ha ilyened nincs akkor gyártó oldaláról letölthető. Bár nem írtad, hogy ez laptop vagy asztali pc... win7 vagy win8.. ha laptop akkor melyik típus...
2016. márc. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!