Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy laptopban miért kattog a...

Egy laptopban miért kattog a Hard?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy új hdd otó,nem sokat használtam de egy idő után nem ismerte fel egyszer egyszer a hárdot... Kivettem vissza tettem és ment tovább, de a tegnap egyszer be jött a kék halál és újra csak nem ismerte fel a hdd ot, ki szereltem majd újra be raktam és egyszer elkezdett kattogni és azóta kattog és sehogy sem tudom elinditatni. Mi lehet a gond?

2016. márc. 22. 15:30
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Vagy magától hibásodott meg, (sajnos az újaknál is előfordul, nálam is szállt már el pár hónaposan) vagy az érintkezés nem jó és amiatt pörög fel és áll le folyamatosan.

Ha másik gépben ki tudod próbálni (és ott jó), akkor a laptopodban a csatlakozóval lehet gond. Ha máshol sem jó, akkor vissza kell küldeni és garanciában cserélik.

2016. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!