Mi lehet a baj VGA?

Figyelt kérdés
Épp pár napja rendeltem meg egy videokártyát.. Beszereltem minden szép, Nos játék közben néha megáll az egész és a leáll a játék, Valamint néha mikor csak böngészem akkor is a nVidia ilelsztője leállít vagy miket ír.. Ritkán van ilyen 1 héten 3-4 x. A videokártya tipusa Geforce GT 730 2gb DDR5 64 bit. Olvastam a Videokártyáról és nem kell a felesleges szöveg hogy juj hát rossz kártya meg így úgy. Ezt tudtam megvenni ennyi pénzem volt ezt ajánlotta több informatikus, Újonnan van a kártya, illesztő legfrissebb ötletek?

2016. márc. 20. 20:30
 1/2 meszike91 ***** válasza:

Ez akkor is rossz kártya, használtan kellett volna vásárolnod. Ezzel nem érdemes eröltetni a játékot.


A tápod az milyen?

2016. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
400 Wattos, Nem játékra van erőltetve régi játékokat futattok csak pl: GTA 4, San Andreas, Cs Go-amiből sose lépett ki így meg sose volt gond.
2016. márc. 20. 21:11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!