Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek miért lassú a...

Szerintetek miért lassú a gépem? Már próbáltam mindent: Takarítás, Cleaner, vírusírtás, de sehogy nem jó.

Figyelt kérdés

2016. márc. 19. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan mintha megkérdeznéd neten hogy hogyan nézel ki és képet nem töltesz fel hozzá!

Talán le kéne írnod az oprendszer és a gép alkatrészeit!

2016. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen gep, es mit jelent az, hogy "lassu?"

Toredezetsegmentesites megvolt mar?

2016. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kovács Krisztián7 válasza:
Formázás majd újratelepìtès után olyan lesz mint règen.
2016. márc. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert a térdeddel kinyomtad a turbo gombot.
2016. márc. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy a videókártya kevés meg a ram mert csak 1gb mind a kettő.

Egyébként Windows XP-m van.

2016. márc. 20. 10:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Jah, a windows xp... akkor mit varsz tole?

Marmint, az amin a w7 sem megy az tobb, mit "regi" gep.

A 1gb meg manapsag tobb mint keves, egy telefonban tobb van..

2016. márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Gépek javításával foglalkozom évek óta. Amit én egy ilyen konfigurációnál mondani szoktam:

XP, VISTA, WIN7,WIN8, már felejtős. A mai dolgok (programok, internetes tartalmak, stb.) egy részüket az idő régen túlhaladta. A másik részük meg felesleges lépcsőfok. Nyugodtan kihagyható. Az XP az előbbi, vistától felfelé pedig az utóbbi csoportba tartoznak. Ma egy Win8.1, Win10 ugyanúgy beszerezhető mint bármelyik másik, de nem esel át egy csomó felesleges lépésen. Nem lesznek pár hónapon belül megint kötelező váltások.

Már ott tartunk, hogy használtan egy Core2Duo-s 2,4-es gépet, 4Gb memóriával 20000Ft-ból meg lehet venni (pl. Computer imperium), arra feltenni egy 64bit-es Win10-et és biztos, hogy hosszú ideig nem lesz vele nagyon semmilyen problémád.

Egyet értek azzal, aki azt mondta, hogy telepítsd újra, de az csak látszat megoldás lesz ideig-óráig.

Ha még kell segítség írj!

2016. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokatl
2016. márc. 24. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!