Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ahhoz hogy tudjak videózni...

Ahhoz hogy tudjak videózni esetleg streamelni ahhoz mire van szükség?

Figyelt kérdés
Volt már hogy próbálkoztam vele, amikor felvettem a videót akkor kicsit sem laggoltam, de amikor megnéztem a végeredményt hogy milyen videó született akkor az kicsit elszomorított mivel nem volt valami jó minőségű és az eléggé laggolt. Szerintetek új CPU-t kéne vennem?
2016. márc. 16. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem CPU-t, hanem kamerat kene normalisat venni.
2016. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, leginkabb a procit terhelik ezek, kisse a memoriat es a hattertarat is, tehat valoszinuleg a proci a gyenge pont. Lehet amugy 10-20 korul kulso felvevot venni ami monizor es gep koze dugva mukodok. Pl avermedia termekek vagy mas rogzitoeszkozok.


De ne frpasot hasznalj es maris jobb lesz :) shadowplay vagy raptrba beepitett rogzito hasznalja a vgakat is ha nem tul regi az.

2016. márc. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. márc. 17. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!