Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet több videót eggyé...

Hogy lehet több videót eggyé csinálni? Milyen programmal?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, ami nem csak avikhoz jó.
2010. ápr. 2. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha Windows-od van, akkor nyisd meg a Windows Movie Maker-t, importáld be a videókat, húzd az összeset az idősávra alul, utána file/filmfájl mentése (és NEM mentés, vagy mentés másként), itt megadod az útvonalat, minőséget, és már konvertálja is.
2010. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De nem avi, ezért nem veszi észre.

Próbálom átkonvertálni.

2010. ápr. 2. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezért van a Google: [link]

De nincs harag? :)

2010. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A gond az, hogy nem avi a fájl.

Letöltöttem ma valami bs playert, és a nem tudom miből konvertálni akartam aviba, hogy ezen le tudja játszani.

Format Factoryval szoktam és mindig jó is volt, de most azt írja ki kiterjesztésnek, hogy bs player fájl. Így az lejátsza, meg a többi is, de nem tudom az 5 részt 1-é tenni.

A felirat meg csak az 1.-nél jó, mert ha a 2.-at elindítom, akkor megint az elejéről kezdi.

A windows Media Player lejátsza egyszerre egymás után az 5-öt, de itt meg a feliratot nem tudom beállítani. ugyan az a nevük, de nem indul.

2010. ápr. 2. 17:37
 5/8 A kérdező kommentje:

Letöltöttem más lejátszót, de az is a sajátjára nevezi a fájltípust, ezért azok se működnek a szerkesztőknél.

Azt hiszem inkább letöltöm újra a filmet, ami egybe van, de azért válaszoljon, aki tud segíteni.

2010. ápr. 2. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha vennéd a fáradságot és megnéznéd a linket,már rég megcsinálhat ad volna az újbóli letöltés helyett. :)
2010. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem a linket, de már onnan is próbálkoztam pár programmal, de nem jók.
2010. ápr. 15. 17:25
 8/8 A kérdező kommentje:
És inkább megnéztem interneten.
2010. ápr. 15. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!