Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki a monitor...

Miért kapcsol ki a monitor amikor játékban vagyok?

Figyelt kérdés

Na szóval annyi lenne a gond hogy belépek bármilyen játékba és kb. 5 perc múlva csak elmegy a kép de a zenét hallom meg mindent tudok csinálni közben csak nem látok:D Ez tegnap este történt ki mentem a konyhába egy fél órára és amire visszajöttem fekete kép. De ha megnyomom az Alt+F4 et akkor bezárja és egy 10 perc múlva ki is dob az asztalra és azt látom. Ha valaki tudja miért van ez segítsen (a számítógépbe nem dugok húzok ki semmit nem piszkálom mert ha el kell vinni szervízbe akkor majd jól le csesznek hogy piszkáltam azt az én hibám ha nem tudják megjavítani)

Üdv!


2010. ápr. 2. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Joystickkal vagy gamepaddel nyomod? Mert akkor kapcsold ki a képernyővédőt.
2010. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát van az is (Logitech Dual valami) szóval ilyen usb-s gamepad. De a képernyővédő az első hogy kikapcsolom amikor a gépet újra rakom:D De jelenleg a Call of Duty 4el és 6-al tolom meg a Fable-el amiket nem jojstyckal kell. Amugy minden játékot kipróbáltam ami a gépemen van és mindegyiknál kikapcsol és azt az 5 percet túloztam inkább 2 perc és kikapcsol vagyis elmegy.
2010. ápr. 2. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!