Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GtaV Küldetés hogyan tovább?

GtaV Küldetés hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Kaptam e mailt Lestertől de hiáb megyek piros parkoló házhoz azért a fekete narancssárga csíkok vannak az autón ezt írja ki amikor beszállok: Nedded to punchase the mods reiqured for the heist. Teljesen elakadtam

2016. márc. 6. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez melyik küldetés? Nekem nem rémlik ilyen.
2016. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne privátba irogass, lehet, másnak is van ugyanilyen kérdése, és esetleg más tudja a választ...


Szóval, kérdező ezt írta:


szia az a küldetés amikor kapsz Lestertől egy fényképes e mailt 3 hely van megjelölve felhőkarcoló felülnézetes képek stb 3 Muscle car kell elhozni de az a baj hiába találom meg nem tudom csak azt írja ki amit le írtam ezzel szivok már egy hónapja


Egyébként csináld amit kér: vidd el egy Mod shop-ba, és rakd be a kért upgrade-t, mutatni fogja biztosan, melyiket.

2016. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát ez az elviszem és nem lehet semmi rajta alakítani
2016. márc. 6. 15:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Bug Lenne kezdjem inkább újra?
2016. márc. 6. 16:09
 5/9 nemcso ***** válasza:

Három izomautót kell ellopni, tunningoltatni, letenni egy közös garázsba. Ha jóba szállsz be, akkor rögtön mutatja, hogy hova vidd.

Spoiler : https://www.youtube.com/watch?v=3b-_nbwnkqg

2016. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

láttam ezt a videót ez az ugyan úgy csinálok franklinnal de hiába ,amikor beszállok ezt az angol szöveget írja ki nem mutatja hogy hová kell vinni

lehet hogy BUG vagy nem értem

2016. márc. 6. 16:47
 7/9 nemcso ***** válasza:

Mennyi pénzed van ?

A kocsik moddolásához pénzt kell adni a műhelynek.

2016. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nézegegettem videókat de nekem meg sem rajzolja ranancs sárgával az utvonalat a műhelyig franklinak van penze
2016. márc. 7. 05:27
 9/9 A kérdező kommentje:
meg ha elviszem a műhelybe bejön minden tuning lehetőség de nem mutatja melyiket kellene
2016. márc. 7. 07:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!