Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiből lehetne összerakni...

Halretek kérdése:

Mennyiből lehetne összerakni egy korrekt gépet a jelenlegi játékokhoz? (fallout 4, Far Cry primal)

Figyelt kérdés
Sziasztok, mostanában tervezem a régi gépem cseréjét, és egy újat szeretnék vásárolni/összerakni. Rádium és társait szeretném kihagyni, mert eléggé sok negatívumot hallottam/olvastam az előre összerakott gépekről. 160.000Ft körül szeretnék rákölteni, de hajlandó vagyok fölé menni esetleg 180 környékére. Minimum szeretnék 8Gb rammot, illetve egy I5 ös procit. Szerintetek megoldható ebből a keretből? Ha esetleg tanácsolna/leírna valaki egy termék és ár listát, azt is megköszönném.

2016. márc. 6. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én összeállításom:

[link]

Az alaplapon spóroltam de a többi rendben van.

2016. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit egyes írt az jó, viszont ha esetleg a régi házadat használnád, spórolhatnál 10 ezer forintot. ami meg mehetne alaplapra.


Merevlemezed van?

Tápod milyen?

Régi ram ddr3? ha igen hány giga?


Ha tudnál valamit újrahasznosítani már 6. genes i5 is kijönne belőle!

2016. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kispórolni az előzőn nem tudok szinte semmit. A házat esetleg igen. De az első kommentelőnek nagyon köszönöm :)
2016. márc. 6. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!