Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung galaxy A3 2016 vélemén...

Samsung galaxy A3 2016 vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék július környékén egy középkategóriás telefont vásárolni. Vannak esetleg vélemények/ tapasztalatok? Előre is köszönöm.

2016. márc. 2. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt ne vedd meg.Nagyon túl van árazva.Én is olyan környékén veszek majd telefont,szintén a középkategóriában.Én a Xiaomi Redmi Note 2-öt ajánlom.
2016. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Őszintén, én egy kicsit félek ezektől a márkáktól, mint a Xiaomi, mert nem ismerem őket. Eredetileg Iphone 5s-t szerettem volna, csak az 2-3 év múlva már elég elavult lesz, hisz 2013-as.

2016. márc. 2. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj a xiaomi azthiszem a világ 4. legnagyobb telefongyártója jelenleg, a második a lenovo! Mind a kettő kínai márka, de ezek a jó minőséget képviselik, a xiaominak rengeteg más terméke van kiváló áron, és nagyon népszerűek és jók. Én is ajánlom. Mert a rajta lévő rendszer is nagyon jól átszabott.
2016. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, gondolkozok rajta. Ment a zöld pacsi :)
2016. márc. 5. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!