Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 10 et telepítek. AZ lenne...

Levente1233 kérdése:

Win 10 et telepítek. AZ lenne a kérdés hogy hogy működik ez a boot?

Figyelt kérdés

A Win 10 64 bitet szeretném feltölteni ( jelenleg Win 10 32 bit van ) A BIOSt megtaláltam, a bootot is megtaláltam de amikor bootolnék kiírja ezeket a CD/DVD booting vagy nem tom mi és aztan bekapcsol magátol a gép.

Itt vannak a kérdések:

1. Az amit fent leírtam.

2. A DVD-t bootos DVD íróval kell ÍRni rá a programot?

3.



2016. márc. 1. 15:13
 1/1 axonbite ***** válasza:
kicsit fura a kérdés a rendszerlemezt dvd/cd másolással szoktuk másolni. ha image fájlban van és van mondjuk író programod is pl. (nero bourning room) az image fájlra katt kétszer. az image fáljt másképp is kitudod írni mondjuk cd/dvd másolással ha beteszed az image fáljt a daemon tools-ba akkor a forrás meghajtó a daemon tools meghajtója lesz.
2016. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!