Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek a Sims 4 kompatibi...

Szerintetek a Sims 4 kompatibilis a windows 10-el?

Figyelt kérdés
Most windows 8-am van, de nagyon nem szeretem (nem működik az egérpadom, a numerikus billentyűzetem se a legjobb...), ezért rá szeretném rakatni a windows 10-et, de mivel nagyon szeretem a Sims-et,(és megvettem), ezért nem szeretném, ha nem futna el és csak nézném a dobozát. Előre is köszönöm a segítségeket! :)

2016. febr. 27. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért nem működik az egérpad, mert vagy elvan romolva, vagy levan tiltva a Windowsban, vagy nincs fent hozzá driver. Milyen rendszer volt először a gépen? Hány éves a gép?


Ha régebbi, lehet, hogy a 10-re nemlesz driver, és akkor még rosszabb lesz a gép. Főleg, hogy a 8 jobb rendszer mint a 10, én helyedben a 7et raknám vissza 10 helyett, hamár a 8 nem teszi meg.


A 10 nincs a Sims 4 gépigényében feltüntetve. De ez nem jelenti, hogy nem fog menni, sőt, mivel új játék (részben..) biztos, hogy menni fog.

2016. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Acer Aspire E5, 1 éves, 1000Gb HDD.
2016. febr. 27. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor 8.1-el jött, ha volt rajta előretelepített rendszer. Mehet fel a 10. De lehet, hogy a touchpad akkor se lesz jó.
2016. febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A touchpad az már mind1. Megszoktam az egeret! Köszi! 
2016. márc. 1. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Az Acer Aspire gépek híresek a botrányosan rossz touchpadról. Sajnos ez amolyan szériahiba.

Ha Google-ben rákeresel, akkor rengeteg kérdés, írás van erről.

2016. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van Aspire laptopom, és nagyon jó, kényelmes, és hibátlan touchpad van rajta :) Szóval lehet, hogy csak szerencsés vagyok, hogy nekem nem hibás, de 2,5 éve tökéletesen teszi a dolgát.


HP, Asus laptopokon én nem tudom használni a touchpadot, az Aceré nekem tökéletes.

2016. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"2,5 éve tökéletesen teszi a dolgát"


Amit írtam, az leginkább az új szériájú Acer Aspire gépekre vonatkozik.

A régebbiekre nem.

2016. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!