Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HOL találok 10. 000Ft-értékben...

HOL találok 10. 000Ft-értékben LCD monitort jó minőségű. Akár újat? . HOL? HOL? HOL?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Kinában :)
2010. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minimum 30000ft ért van olyan amire azt mondom hogy "LCD monitort jó minőségű" vannak ezek a japán,kórea,Kinai cuccok szóval azok között van de nem ajánlom inkább egyszer egy jót mint 3x szart
2010. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BazsiBácsi ***** válasza:

10e Forintért sehol nem kapsz új monitort, pláne nem tft-t. Esetleg valami outletben valami esztétikai (végig van szántva, jó esetben nem az eleje) vagy tartalmi (hiányzik a kábele, doboza, stb stb) 17"-ost, de az is olyan 15-től felfele (karácsony környékén láttam valami benq-et vagy hansg-t 17-est 15e-ért).


Használtan vaterán, teszveszen, meg ilyen helyeken nézz szét, de az is rizikós:

-A tft monitoroknak a háttérvilágításuk a lelkük nagy része, amire meghatározott óraszám van. Ha az gallyra megy, akkor kuka.

-pixelhiba-veszély, amit nem biztos, hogy elsőre észreveszel

-garancia hiánya

-stb stb.


Javaslom inkább áldozz rá kicsit többet, és vegyél újonnan egyet (most nem tudom, hogy az ilyen 17-19-20-22"-os tft monitorok mibe kerülnek, de egy hete láttam valamelyik boltba 40e Ft-ért 24-es FullHD Acer monitort, szal mennek lejjebb az árak).

2010. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!