Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet letölteni a Net...

Hogy lehet letölteni a Net Data Center-ről?

Figyelt kérdés
már küldtem sms-t szal bevan fizetve, de nem találom se a keresőt, meg foggalmam sincs hogykell innen letölteni bármit is :/
2010. márc. 30. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Total Commanderben kell az FTP-t beállítani. Nem ártana elolvasni, hogy működik. Ha belépsz az oldalra a neveddel/jelszavaddal, itt olvass utána, le van jól írva.

[link]

2010. márc. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen elolvastam , és megis próbáltam :S

beállitottam midnent ugy ahogy oda levan irva de aztirja ki hogy 530Login incorrect ..!!!komolyan mondom nemértem :(

pedig elvileg midnen passzol...

vagy a kapcsolat nevéhez és kiszolgáló nevéhez lehet h mást kéne ?

mit kell oda irni ???

annyira hülye vagyok ehhez :(

2010. márc. 31. 00:40
 3/4 A kérdező kommentje:

nahh igen , rosszat irtam be :/..

mostmár jó ..

csak az a szeretném kérdezni hogy mennyi ideig érvényesek ezek a kagylók?? meddig lehet felhasználni őket?

2010. márc. 31. 01:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Kavicsok és ezt is látod a főoldalon, hogy meddig érvényes az az adatmennyiség, amit beváltottál. Maguk a kavicsok nem évülnek tudtommal el. Jó letöltést.
2010. márc. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!